Bugun...Rüyada diş dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada diş kırılmasının tabiri...
Tarih: 29-11-2018 14:00:00 + -


Rüyada diş görmek hem hayırla hem de şerle yorumlanan bir rüyadır. Rüyada diş dökülmesi hayırlı bir ömre, paraya işaret etiği gibi kısa süreli sıkıntılı bir sürece girilmesine de işaret eder. Peki, rüyada diş dökülmesi, kırılması, düşmesi nasıl yorumlanır? İşte, rüyada diş dökülmesinin tabiri ve anlamı...

facebook-paylas
Tarih: 29-11-2018 14:00

Rüyada diş dökülmesi ne anlama gelir? Rüyada diş kırılmasının tabiri...

Rüyada diş dökülmesi; rüya sahibinin, çok sağlıklı ve çok dinç olduğu için çok uzun süre yaşayacağına delalet ederken öte yandan, iş hayatında ve gelecek planlamasında karşısına çıkan ya da çıkabilecek sorunlarda doğru karar verme ya da ortaya çıkabilecek problemleri çözme gibi konularda kendini, bilgisini ve yeteneğini yetersiz gördüğüne tabir edilir. Peki, farklı durum ve tabirlere göre rüyada diş dökülmesi nasıl yorumlanmıştır?  Rüyada diş düşmesi ve diş kırılması ne anlama gelir? İşte, rüyada diş görmenin tabiri ve yorumu haberimizde...

 

Rüyada diş dökülmesi; hayatın yeni tatlarını almaya işaret eder. Rüyada kendi dişlerinizin döküldüğünü görmek, sıkıntıların biteceğine yorumlanır. Rüyada diş dökülmesi gören kişi hastaysa hastalıktan kurtulacağına delalet eder. Rüyada diş dökülmesi ve yeniden çıkması, sosyal hayatta ve iş hayatında ortaya çıkan sorunların çok büyük çaba göstererek ve azim ile çalışarak aşılabileceğine yorumlanır.

 

Rüyada dişlerin tamamının düşmesi; Dişlerin tamamının döküldüğünü ve onları avucuna aldığını gören kişi bütün dişleri dökülünceye kadar uzun bir ömür yaşar ve Aile nüfusu çoğalır. Dişlerinden birisinin döküldüğünü görmek, akrabalarından birisinin gurbete gitmesine yorumlanır.

Rüyada düşen dişi kaybetmek; aile içinde zamansız yaşanacak bir hastalığa işaret eder. Rüyada düşen dişin bulunamaması rüya sahibinin sevdiği birisinin gurbete gideceği ve bu ayrılığın çok uzun süreceği anlamına gelir. 

Üst dişlerinin dökülmesi; gelecek mal ve paraya işaret eder. Borçlu birinin dişlerinin döküldüğünü görmesi, borcunu ödemesine yorumlanır. Yine rüyada tek dişini döküldüğünü görmek, bir kimseye olan borcunu ödemeye veya borçlarını bir defada ödemeye işarettir.

Rüyada diş düşmesi; eş, dost ya da akrabalar arasından birinin hastalığı ya da işleri hakkında kötü ve sıkıntılı haberler alınacağına işaret edilir. Ayrıca, beden sağlığı konusunda yaşanacak sorunlara ve uzun süreli bir rahatsızlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada diş kırılması; rüya sahibinin iş hayatında sıkıntılar çekmesine ve bu sıkıntıları da kısa sürede atlatmasına işaret eder. Ayrıca diş kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği akrabalarından birinin kötü bir duruma düşeceğine delalet edilir.

Rüyada dişlerinizin çürümesi; hanedeki bereketin azalacağına işaret eder. Eğer dişleriniz çürümekle birlikte aynı zamanda sallanmaya başlamışsa bu durumda gelir azlığının yanında ayrıca elinizdeki paraları da yok yere harcayacağınıza delalet etmektedir. Rüyanızda dişi çürüyen kişi başkalarıysa, bu işinize yaramayacak bir konuşma yapacağınıza işaret eder. Karşınızdaki kişi densiz bir kimse olabileceği gibi size yardım etmek istemeyen bir kimse de olabilir.

Rüyada dişlerin sallandığını görmek; rüya sahibinin özellikle iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına işaret ederken, bu zorluklardan kurtulması kolay olmayacaktır. Bunun yanında diş oynaması, uzun zamandır vücudunda yaşanan değişimlerin yakın bir zamanda bir hastalık belirtisi olduğunun ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada diş çektirmek; yaşadığınız sıkıntılardan kendi çabalarınızla kurtulacağınıza ve iş hayatındaki sorunlarınızın git gide azalacağını ifade eder. Ağrıyan dişinizi çektirdiğinizi görmeniz, sizi huzursuz eden ve size acı veren durumların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada diş çektirmek yaşanan hastalıkların şifa bulması anlamına da gelmektedir.

Rüyada altın diş görmek;  kişinin evinde yangın çıkacağına dair rivayetler bulunmaktadır. Bir diğer rivayete göre ise bu rüyayı gören sarılık olur. Bir kısım rüya tabircileri ise rüyada altın diş görmenin hayırlı olduğunu belirtmişlerdir. Bu yorumculara göre rüyayı gören kimse girdiği işten çok fazla kazanç sağlar ve feraha erer.
Kaynak: haber7.com

Bu haber 75778 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAŞAM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • 15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
  15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
 • SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
  SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
 • Türk usulü başarı yolları.
  Türk usulü başarı yolları.
 • Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
  Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
 • Konya Meram’dayız..
  Konya Meram’dayız..
 • AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
  AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
 1. 15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
 2. SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
 3. Türk usulü başarı yolları.
 4. Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
 5. Konya Meram’dayız..
 6. AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
VİDEO GALERİ
YUKARI