Bugun...Rüyada hamile olduğunu görmek tabiri! Rüyada hamilelik nasıl yorumlanır?
Tarih: 06-12-2018 14:30:00 + -


Rüyada hamile olduğunu görmek, genel itibariyle rüya sahibi için hayırlı gelişmelere vesile olacağının göstergesi olmakla birlikte kimi kıstaslarda olumsuz şekilde tabir edilmiştir. Peki, refahın ve huzurun simgesi olan rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Rüyada hamilelik detaylı tabiri...

facebook-paylas
Tarih: 06-12-2018 14:30

Rüyada hamile olduğunu görmek tabiri! Rüyada hamilelik nasıl yorumlanır?

Rüyada hamile olduğunu görmek; rüyayı gören kişiyi karşılayacak hayırlı gelişmelere ışık tutmaktadır, aynı zamanda bir yerden sürpriz bir şekilde gelecek müjdeli haberin göstergesi olarak tabir edilmektedir. Rüyada hamilelik, ağırlıklı olarak rüya sahibi için birtakım güzelliklere vesile olsa da, bazı hallerde ise olumsuz şekilde yorumlanmaktadır. Peki, rüyayı gören kişinin bolluk ve berekete erişeceğini ve gerçekleştireceği işlerde başarı elde edeceğine delalet eden rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? İşte, rüya sahibinin zenginlik sahibi olacağını ve yakın bir zaman içerisinde evladını kucağına alacağını simgeleyen rüyada hamilelik detaylı tabiri... 

RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK TABİRİ! RÜYADA HAMİLELİK NE ANLAMA GELİR, NASIL YORUMLANIR?

Rüyada hamile olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin istediği ve beklediği bir işin başarıyla neticeye ulaşarak yerine geleceğine yahut müjdeli bir haber geleceğine ışık tutmaktadır. Tüm bunların yanı sıra izzet ve şerefe mazhar olacağına delalet edilen rüyada hamilelik, kişinin iş yaşantısında ortaya koyacağı önemli başarılar sayesinde mal/mülk ve servet sahibi olacağına işaret etmektedir. 

Şayet yaşlı bir kadının rüyada hamile olduğunu görmesi halinde, çok uzun süredir yaşanan maddi problemlerin yakın bir süreç içerisinde ortadan kalkacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağının göstergesidir. Bir erkeğin rüyasında hamile olduğunu görmesi ise, gizlediği birtakım gerçeklerin açığa çıkmasından dolayı bir korku ve paniğe kapıldığına, sırların ortaya dökülmesi halinde de büyük bir üzüntüye kapılacağına işaret etmektedir.

Bununla birlikte bekar kişinin yani dul kadın veya genç kızların rüyada hamile olduğunu görmeleri, hayırlı bir eşle evlilik akdini gerçekleştirmelerine, mutluluk ve huzur içerisinde yaşamalarına delalet etmektedir. Rüyada kendi çocuğuna hamile olduğunu gören kimse için hayırlar vesile olmasını sağlayarak gelirin artış göstereceğine ve evinize bol bol rızık girmesine işaret etmektedir. 

Öte yandan rüyada hamile kadın görmenin anlamı ise, gerek iş gerekse aile yaşantısında meydana gelecek son derece can sıkan problemlerden dolayı rüya sahibinin hem endişe hali içerisine girmesine hem de karşılaşılan sorunların giderek çoğalmasından ötürü büyük bir üzüntü yaşamanın göstergesidir. Ancak rüyada hamile kadın görmek kimi tabircilere göre ise, müjdeli haberler alınacağına ışık tutmakta, rüya sahibinin hacetlerinin ve emellerinin yerine gelmesine işarettir.
Kaynak: haber7.com

Bu haber 75113 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAŞAM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Bebişler
  Bebişler
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
 • FANTASTİK
  FANTASTİK
 • ATATÜRK
  ATATÜRK
 1. Bebişler
 2. Yurdum İnsanı
 3. FANTASTİK
 4. ATATÜRK
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • 15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
  15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
 • SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
  SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
 • Türk usulü başarı yolları.
  Türk usulü başarı yolları.
 • Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
  Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
 • Konya Meram’dayız..
  Konya Meram’dayız..
 • AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
  AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
 1. 15 Temmuz Özel Fetö Terör Örgütü Eğitim Yapılanması
 2. SOSYAL MEDYA TERÖRİSTLERİNE DİKKAT!
 3. Türk usulü başarı yolları.
 4. Rol Gerçeğe mi Dönüyor? Dizilerdeki Şiddet
 5. Konya Meram’dayız..
 6. AK Partili Külünk Yerlilik ve millilik büyük tehdit altında Eğitim
VİDEO GALERİ
YUKARI